CET GMT CST

How can We make more traffic on Our Site ??

System Partnerski


System Partnerski, to nazwa systemu partnerskiego Bankier.pl, w którym zdobywaniem klientów na produkty i usługi finansowe zajmują się nasi Partnerzy.
W chwili obecnej w Systemie Partnerskim zarejestrowanych jest około 10.000 użytkowników którzy w swoim otoczeniu aktywnie polecają produkty i usługi objęte programem.
W SP może brać udział zarówno osoba fizyczna, jak i firma.
Przystąpienie do SP jest całkowicie dobrowolne i polega na prawidłowym i zgodnym ze stanem faktycznym wypełnieniu Formularza Rejestracyjnego. Partner oświadcza również, iż zapoznał się oraz zgadza się z Regulaminem.
Każda osoba/firma może zapisać się do SP tylko jeden raz.
Za przekierowanie osób zainteresowanych produktami i usługami objętymi Systemem Partnerskim za pomocą własnej podstrony na serwisie Bankier.pl do Centrum Finansowego na stronach Bankier.pl Partnerzy otrzymują wynagrodzenie w wysokości zgodnej z aktualną tabelą prowizyjną.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie SP, zobacz najczęściej zadawane pytania

Internetowe Centrum Finansowe


Internetowe Centrum Finansowe to nazwa programu partnerskiej współpracy z większymi serwisami i portalami internetowymi.
ICF jest modelem revenue sharing czyli działa na zasadzie podziału wpływów ze sprzedaży produktów finansowych dostępnych na rynku. Partnerskie serwisy internetowe prezentują u siebie oferty instytucji finasowych; Bankier.pl dzieli się z nimi otrzymaną prowizją
ICF skupia obecnie ponad 30 serwisów partnerskich o łącznej liczbie ponad dwóch milionów użytkowników, co sprawia że jest to największa w polskim internecie platforma finansowa.
Przystąpienie do programu jest bardzo proste, po podpisaniu umowy o współpracy cała procedura uruchomienia platformy finansowej ICF trwa od 1 do 3 dni.
ICF to sprawdzony kanał sprzedaży kont, kart, kredytów umożliwiający użytkownikom bezpośrednie aplikowanie o te produkty,
Dbamy o to aby wciąż poszerzać oferta łatwo sprzedających się poszukiwanych produktów finansowych,
Bardzo dobra współpraca z wiodącymi instytucjami finansowymi, pozwala nam na oferowaniu partnerom bardzo korzystnych wynagrodzeń.

Arts&Business Awards

Kredyt Bank zdobywcą Arts&Business Awards
Na uroczystej Gali Fundacji Commitment to Europe Kredyt Bank otrzymał nagrodę Arts&Business Awards za Projekt Corporate Cultural Responsibility 2006.
Statuetki przyznano w Polsce już po raz drugi, a samo wydarzenie jest edycją prestiżowego europejskiego konkursu, który od lat wyróżnia godne naśladowania przykłady współpracy świata biznesu i kultury. Po raz pierwszy kapituła konkursu przyznała nagrody w kategorii projektu CCR, czyli za działania realizujące postulat odpowiedzialności biznesu za kulturę. W tej kategorii oceniane były projekty związane z obszarem kultury i edukacji – między innymi projekt Kredyt Banku. Kredyt Bank wspólnie z Fundacją Nowa Orkiestra Kameralna przygotował warsztaty dla nauczycieli muzyki. Od lutego do września ich uczestnicy poznawali różne aspekty muzyki; dowiedzieli się o nowych sposobach przekazywania wiedzy z zakresu muzyki. Można było stworzyć nowe, bardziej twórcze podejście do zajęć lekcyjnych z muzyki, przy okazji rozwijając wśród młodzieży umiejętność ruchu, oddychania, improwizacji, pisania piosenek i scenariuszy, a także terapii muzycznej. Odbierając nagrodę Ronnie Richardson, prezes Kredyt Banku podkreślił, że bank jako instytucja odpowiedzialna dostrzega potrzebę aktywnego uczestniczenia w sprawach istotnych dla społeczeństwa. Działalność określaną jako Corporate Social Responsibility, Kredyt Bank traktuje jako ważną inwestycję.

Produkty

Produkty przejdą do Pekao razem z klientami

Z Gazety Prawnej dowiadujemy się, że klienci Banku BPH będą nadal mogli korzystać z dotychczasowych produktów banku już po przejściu do Pekao. Nawet wtedy jeżeli Pekao nie będzie miał w swojej ofercie danego produktu.
Na dodatek klienci będą mogli z niego korzystać dokładnie na takich zasadach, jakie są określone w zawartej przez nich umowie. Klienci przejmowanych oddziałów banku BPH nie muszą więc obawiać się pogorszenia dotychczasowych warunków. Lista przejmowanych placówek dostępna jest na stronach.

Do You need MORE Traffic on your Site ??